Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neratovice 14.1.

Příspěvky

14.1.2017 Turnaj v Neratovicích

14. 1. 2017

14.1.2017 Turnaj v Neratovicích 

1. zápas ve skupině jsme měli Tišice. Soupeř o dost posílím o předchozímu klání  na turnaji ve Mšeně a taky předvedl svoje schopnosti a umístil se celkově na druhém místě.

Hráli jsme vyrovnaný zápas. Několik neproměněných šancí a dvě nastřele tyčky nás hodně mrzeli. Po osobních chybách našich hráčů jsme obdrželi dvě branky z rohového kopu. Výsledek se nám povedl už pouze korigovat na 1:2

2. zápas nás čekalo Obříství.

Věděli jsme že pokud chceme na turnaji uspět musí zabrat a jednoznačně vyhrát. Od začátku jsme byli lepším týmem určovali jsme hru a po několika šancí se nám povedlo dvě proměnit a šli jsme do vedení 2:0. V závěru jsme udělali jednu chybu, kde jsme propadli na půlce hřiště a z brejku tři na jednoho dostali branku a konečný stav utkáni skončil 2:1.

3. zápas o postup byli Neratovice.

Nad zápasem jsme přebrali vedení a vytvořili jsme si několik slibných šancí. Bohužel se nám povedlo proměnit pouze jednu a šli jsme do vedení 1:0. V závěru utkání jsme se už snad viděli v semifinále a nebyli jsme tak koncentrovaní. V poslední minutě nám utekl nejlepší hráč turnaje a skóroval. Už nezbyl čas na žádnou šanci tak utkání skončilo 1:1

Semifinále jsme narazili na silné krajské město Kladno.

Věděli jsme, že máme silného soupeře, který všechny týmy jednoznačně ve skupině porazil vysokým rozdílem. Změnili jsme taktiku a hráli na tři obránce a čekali na brejky. Několik slibných šancí se nám namanulo, ale zradila nás koncovka a bohužel jsme nic neproměnili.Soupeř nás tlačil, naši kluci statečně bojovali, ale v závěru utkaní jsme obdrželi smolnou branku z půlky hřiště. Vystřelil jejich brankář, kterému se povedlo zamířit těsně pod břevno a přehodit našeho bezchybného brankáře. I když jsme prohráli můžeme být hrdý na náš výkon, protože byl nejlepší a dokázali jsme si že se dokážeme vyrovnat jakémukoliv soupeři i takhle silnému krajskému městu jako je Kladno. 

Zápas o 3.místo

O třetí místo jsme se porvali s domácím týmem Lobkovice.Nic lehkého nás nečekalo, protože soupeř silný a ještě k tomu domácí tým. Nicméně jsme dokázali kluci dostatečně nabudit na medaile a povedlo se. Do zápasu jsme vletěli jak kdyby jsme Kladno porazili a hráli o první místo.